У нашому коледжі діють такі гуртки та секції:
Спортивні секції
Для цікавого і корисного дозвілля здобувачів освіти, їх фізичного розвитку, виховання вольового духу і сильного характеру, у коледжі працюють спортивні секції з волейболу, футзалу, атлетичної гімнастики, настільного тенісу. Спортивна і тренажерна зали забезпечені необхідним спортивним інвентарем для занять. Здобувачі освіти систематично беруть участь у міських та районних спортивних заходах, де займають призові місця.
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_0599-1-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_0891-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_0899-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_0905-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_0918-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_4643-1024x768.jpg)
Гурток « Майстерня відносин»
Заняття гуртка « Майстерня відносин» проводить досвідчений психолог, який делікатно і професійно допомагає розібратись у проблемах, знайти своє місце в житті, поліпшити стосунки з однолітками та дорослими, виявити та реалізувати свої здібності, віднайти власний шлях самовдосконалення. Учасники гуртка « Майстерня відносин» мають змогу стати більш розкутими і впевненими у собі та у своїх силах, бути комунікабельними, розуміти різномаїття власного внутрішнього світу, аналізувати мотиви вчинків та поведінки інших людей, вміти самостійно впоратись із стресовими ситуаціями.
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130507_y-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130506_y-1024x553.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130508_y-1024x551.jpg)
Гурток « Художнє слово»
У процесі становлення та розвитку духовно багатої особистості, важливу роль відіграє гурток « Художнє слово», який об’єднує духовно – близьких, для яких мистецтво слова є органічним проявом творчих здібностей. Заняття у гуртку спрямовані на розвиток мовлення і виконавської майстерності. Учасники гуртка також поглиблюють свої знання з української мови і літератури, підвищують свій культурно – освітній рівень, розвивають творчі здібності оволодіння сценічною мовою, рухами, вміння володіти аудиторією, беруть участь у різноманітних заходах та конкурсах.
У 2023 році були переможцями конкурсу « Творче джерело» серед здобувачів освіти професійної (професійно – технічної) освіти м. Києва.
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-1024x576.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/25-1024x576.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/38-1024x576.jpg)
Гурток « Дизайнерське натхнення»
Опанувати дизайнерську справу, оволодіти навичками живопису, графіки, мистецького декору, ознайомитись із сучасними прийомами та технологіями дизайну, доторкнутись до джерел багатющих традицій та надбань національної культури нашого народу і поєднати її з модерном , вдосконалити свої професійні уміння і навички, можуть учасники гуртка «Дизайнерське натхнення»
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337110895735724309_y-1024x771.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337110895735724310_y-1024x771.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5321192544345903576_y-1024x771.jpg)
Гурток «Патріот»
Формуванню у здобувачів освіти патріотичних почуттів, виробленню і зміцненню у них почуття обов’язку в ім’я процвітання держави, бойового, морально-психологічного духу, спонуканню до фізичного вдосконалення громадянина-патріота, вироблення глибокого розуміння громадського обов’язку, готовності свідомо стати на захист територіальної цілісності та незалежності України, оволодіння сучасними військовими і військово-технічними знаннями, вивчення бойових традицій та героїчних сторінок історії нашого народу, його Збройних Сил, сприяють заняття гуртка «Патріот».
Учасники гуртка беруть активну участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, іграх, зустрічах, екскурсіях , флешмобах, квестах, створенні відеороликів з національно – патріотичної тематики.
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130571_w-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130572_w-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130574_w-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130577_w-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130578_w-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404821059452130575_w-1024x768.jpg)