31 січня ц.р. у Київському професійному будівельному коледжі в режимах офлайн та онлайн відбувся день відкритих дверей. Ми дякуємо керівництву, класним керівникам, педагогам- організаторам шкіл 12, 237,255, Дарницького району, 42 Дніпровського району та окремим випускникам, які разом із батьками завітали до нас, щоб ознайомитися з нашим навчальним закладом, матеріальною базою, професіями, за якими здійснюємо підготовку, побачити майстер- класи і самостійно випробувати себе у тій справі, яка зацікавила.
Нашим гостям довелося познайомитися навіть з безпечним найпростішим укриттям, бо під час заходу двічі лунав сигнал “Повітряна тривога”. Але ми з користю використали час: в укритті хтось грав у теніс, хтось розбирав і складав автомат, а хтось стріляв у тирі.
Ворогу нас не здолати. Ми, українці, – мужні і незламні.
Країну потрібно відбудовувати, а, здобувши робітничі професії, ми з цим швидко впораємося. То ж все буде Україна!
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424632667_956638115993019_8533409669886731081_n-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/423327165_956638402659657_8335475882417489125_n-1024x860.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424706249_956638212659676_9194034021845347911_n-1024x735.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/423328037_956638345992996_5078027928418908776_n-1024x788.jpg)