15 лютого 2024 року на базі комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний будівельний коледж» відбулася міська методична секція педагогічних працівників будівельних та деревообробних професій, викладачів матеріалознавства закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Основні напрямки діяльності закладу професійної (професійно-технічної) освіти щодо вдосконалення підготовки кваліфікованих робітників опоряджувальних професій».
Учасники секції ознайомилися з досвідом роботи педагогічного колективу закладу щодо вдосконалення підготовки кваліфікованих робітників опоряджувальних професій, обговорили шляхи вдосконалення підготовки кваліфікованих робітників та питання використання сучасних виробничих та інноваційних освітніх технологій. Розглянули тестові завдання з конкретних професій з метою відбору їх для проведення комп’ютерного онлайн-тестування теоретичної підготовки випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва у 2024 році та подальшого схвалення їх Науково-методичною радою НМК ПТО у м. Києві.
Технолог компанії «ПОЛІСАН» провів майстер-клас «Нанесення декоративної штукатурки компанії «ПОЛІСАН» на підготовлену поверхню». Усі учасники отримали сертифікати.
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_14-27-28-1024x769.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_14-33-31-1024x769.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_14-26-12-1024x768.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-32-27-1024x768.jpg)