22 лютого 2024 року у Київському професійному будівельному коледжі відбувся урочистій захід, присвячений випуску групи ТУ-3. Здобувачі освіти, які навчалися за професією «Електрогазозварник, рихтувальник кузовів», отримали дипломи кваліфікованих робітників і готові приступити до роботи з набутою професією.
Швидко пролетів час навчання, за який вони отримали грунтовні знання з професійно-теоретичної підготовки та уміння з професійно-технічної підготовки, успішно пройшли виробничу практику та отримали направлення на роботу на підприємства міста Києва.
Здобувачі освіти, які брали активну участь у громадському житті коледжу, були відзначені грамотами та подяками від адміністрації коледжу.
Щасливої дороги вам, випускники!
.
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_20-48-28-1024x769.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708681322-1024x768.jpeg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708681319-2-1024x768.jpeg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_20-48-07-1024x769.jpg)