29 лютого педагогічними працівниками та здобувачами освіти була проведена профорієнтаційна робота в гімназії 62 Дарницького району.
У ході зустрічі абітурієнти мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії у 2024 році. Також інтерактивно здійснили екскурсію навчальним закладом, відвідали онлайн майстер-класи та отримали відповіді на поставлені питання.
Випускники гімназії 62, а нині здобувачі освіти коледжу, які були залучені до заходу поділилися позитивними враженнями про навчання та обрану професію!
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-08_09-22-22-1024x473.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-08_09-22-18-1024x473.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-08_09-22-27-1024x473.jpg)