В Київському професійному будівельному коледжі відбулася зустріч здобувачів освіти групи 16 і класного керівника Ірини Єлічевої з волонтеркою Оксаною Прохоренко з Міжнародного благодійного фонду “Дар життя” міста Києва, яка провела бесіду з переглядом відео про особливості жіночого та чоловічого організмів. Бесіда була цікавою та корисною для дівчат та хлопців, у яких збільшиться розуміння про важливість свідомого народження маленьких українців.
Дякуємо волонтерці та громадській організації “Дар життя” за співпрацю.
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_20-54-39-1024x771.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_20-55-02-edited.jpg)
![](https://kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_20-54-50-1024x771.jpg)