10 квітня 2024 в коледжі відбувся День відкритих дверей в офлайн і онлайн режимах. До нас завітали учні 9-х класів гімназії 237 та школи 113 Дарницького району. У ході зустрічі абітурієнти мали змогу ознайомитися з особливостями вступної компанії у 2024 році. А також здійснили екскурсію навчальним закладом, відвідали цікаві майстер-класи з професій та отримали відповіді на поставлені питання.
Дякуємо керівництву, класному керівнику, учням, які зацікавилися нашим закладом і знайшли час прийти до нас.
Ми продовжуємо вступну кампанію, запрошуємо до нас, завжди будемо раді бачити молодь, яку цікавлять робітничі професії.
![](https://i1.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712755184.jpeg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712755184-1-577x1024.jpeg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712755184-2.jpeg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712755184-3-577x1024.jpeg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712820977-1024x768.jpeg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712820978-1024x768.jpeg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712820978-2-1024x768.jpeg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712820978-3-1024x768.jpeg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/kpbk.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712820978-4-1024x768.jpeg?ssl=1)